szybki druk

Jakość druku, a drukarnia

Mieszkamy w Polsce, to, że niektórzy pracodawcy znacznie oszczędzają na programach komputerowych, czy też sprzęcie oraz wyposażeniu, które jest w biurze to nie nowość. Ostatni przykład Katowickiej firmy projektowej, która używała nielegalnego oprogramowania nauczyła nas dużo o obecnej sytuacji Polski oraz pracodawców, którzy nie chcą się dostosować i po prostu oszukują w jakim się da kierunku.

No, ale przecież nie dlatego zacząłem ten temat. Jak być pewny tego, że nasz wydruk będzie najlepszej jakości? Oto kilka technik!

Zapytaj o drukarkę

Zapytaj na jakiej drukarce będzie tworzona twoja praca. Przecież dobrze wiesz, że jeśli zaoferują Ci druk atramentowy i drukarkę z lat 1990 to może się okazać, że dostaniesz coś co nawet dobrze nie przeczytasz, bo Ci się będą litery mieszać. Jeśli będzie to drukarka laserowa wyprodukowana po 2010 roku to możesz być już spokojny. Druk się rozwija od lat i drukarka również się starzeje. Ta jakość jaka była potrzebna 25 lat temu dziś się już nie sprawdza. Ludzie oczekują profesjonalizmu od produktu, który kupują, chociażby za najniższe pieniądze.

Papier i jego grubość

Należy się upewnić, że papier pochodzi od zaufanej firmy, a nie takiej, która robi to najtaniej. Tani papier ma mniejszą wytrzymałość co za tym idzie jest po prostu gorszy i nawet najlepszy druk na takim dziadostwie źle wygląda. Spytaj również, czy możesz wziąć grubszy druk. W ten sposób możesz wydrukować lepszej jakości teksty.

Szukaj i szukaj

Dla przykładu w Warszawie na przestrzeni 30 minut drogi na nogach można zliczyć nawet do 10 drukarni. Dlatego też powinieneś szanować siebie i swoje pieniądze oraz wyszukać najlepszej ofercie w mieście. Bo drukarnia,a tym bardziej ta dobra jest warta złoto.

5 myśli na temat “Jakość druku, a drukarnia

  1. Grubość według mnie nie jest ważna, ale okey 🙂

  2. Druk atramentowy jest całkiem spoko tylko, że często wysychają tusze :/

  3. Jak się ma dobrą drukarnię to i wizytówki są wysokiej jakości.

Dodaj komentarz