wizytówka

Różne rodzaje wizytówek

Reklama to istny fenomen dzisiejszych czasów. Bez niej się nie obejdzie. Wiemy w ogóle dlaczego tak jest? Otóż gdy kiedyś na wioskę był jeden kowal i każdy wiedział gdzie ma wykuć zbroję to po dzisiejszy dzień takich „kowali” w wioskach mamy kilkadziesiąt i nie wiadomo do którego mamy się udać. Jest konkurencja, a My chcemy wybierać lepsze. Taka jest już nasza natura, że wolimy zjeść lepiej niż gorzej i kupić produkt lepszy i tańszy niż gorszy i droższy. Tak się właśnie składa, że dzięki temu tak wiele firm inwestuje w reklamę. Korporacja dla przykładu bez reklamy się nie obejdzie. Im huczniejsza tym lepiej i tak dalej. Mamy jej różne rodzaje – wizytówki, billboardy, internet itd. Tematem na dziś będą wizytówki i ich rodzaje.

Tłoczone z wypukłymi napisami

Tłoczenie napisów jest bardzo popularną, lecz trochę droższą alternatywą od druku laserowego. Ten drugi potrzebuje tylko sprawnej drukarki, zaś ten pierwszy wymaga specjalnego do tego typy rzeczy sprzętu. Nie dostaniemy również tych wizytówek więcej niż w druku laserowym. Czy to jest teraz na topie? Może nie tak bardzo jak było 5 lat temu, ale wypukłe napisy zawsze dodają uroku wizytówce.

Obrabiane technologią laserową

I nie chodzi mi tutaj o sam fakt druku laserowego, ale frezarki, która wycina odpowiednie wzory w naszej wizytówce. Jednak musimy zauważyć, że aktualnie takie wycinanie wzorów jest tylko możliwe przy grubszym papierze, dlatego też warto zlecić na ten moment drukowanie 2-warstwowych wizytówek. Jest to idealne wyjście z tej sytuacji, które pozwoli Ci pomnożyć efekt profesjonalizmu z twojej strony i jakości przedstawianego produktu.

Wizytówki mogą posiadać również różne inne rodzaje, często traktuje się ich nawet odpowiednimi chemikaliami, aby zmienić ich właściwości. Warto brać to pod uwagę podczas zlecania wydrukowania nowej partii wizytówek dla firmy.

5 myśli na temat “Różne rodzaje wizytówek

  1. Tłoczenie jest ok na wizytówkach, poleca, bo klienci zawsze zwracają na to uwagę 🙂

  2. Laserową 😮 Chciałbym to widzieć 😛

  3. Ja ze swojej strony mogę polecić sklepy online z wizytówkami, ma się podgląd i od razu zamawiasz xd

  4. Kod breilla jest bardzo dobrym wyborem akurat na dodatek 🙂

  5. A czy warto kupować opakowania na wizytówki?

Dodaj komentarz