reprezentant

Wizytówki – element reprezentujący firmę

Wymieniamy się nimi, gdy nawiązujemy nowe znajomości i kontakty biznesowe. Ułatwiają nam wiele sytuacji, gdy druga osoba prosi nas o informacje dotyczące numeru telefonu, siedziby firmy, czy maila. Warto zawsze mieć je przy sobie – czy w portfelu, notesie, etui. Wizytówki przydadzą nam się w wielu sytuacjach, w szczególności, jeśli często mamy styczność z klientami i kontrahentami.

Stwórz niesamowite projekty wizytówek

Nasza profesjonalna drukarnia realizuje różne projekty wizytówek – dla większych i mniejszych firm, organizacji oraz międzynarodowych korporacji. Jesteśmy podjąć się każdego wyzwania – pod naszymi skrzydłami powstać mogą nawet najbardziej oryginalne projekty. Dodatkową, kolejną zaletą działalności naszej firmy są atrakcyjne stawki cenowe, które oferujemy – szczególnie w przypadku zamówień hurtowych.
Z naszymi klientami dokładnie uzgadniamy wszystkie elementy, jakie mają zawierać ich wymarzone wizytówki Warszawa – w tym mieście znajduje się nasza główna siedziba.
Jeśli chodzi o projekty, niezwykle istotny jest dobór rodzaju czcionki oraz jej kolor i wielkość. Oprócz tradycyjnych formatów, możemy również drukować wizytówki o wymiarach niestandardowych.
Staramy się o to, aby wizytówka była jak najbardziej przejrzysta, ale również estetyczna i przykuwająca uwagę. Istotny jest również rodzaj papieru i jego jakość. Proponujemy również zafoliowanie wizytówek.
Na wizytówkach umieszczamy zazwyczaj najpotrzebniejsze i najbardziej podstawowe informacje kontaktowe – imię i nazwisko, adres, stanowisko, na którym jesteśmy w danej firmie, e-mail, fax oraz numer telefonu służbowego.
Dysponujemy różnego rodzaju szablonami, wzorami oraz elementami, które wzbogaca każdą plakietkę.

5 myśli na temat “Wizytówki – element reprezentujący firmę

  1. Ile płaciłeś za jedną sztukę?

  2. No pewno, że dobra wizytówka to podstawa

Dodaj komentarz