wizytówka

Wizytówki

Wizytówka to świetny sposób na utrwalenie klientowi wizerunku firmy oraz zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Jak możemy sobie to wyobrazić to bardzo ważne elementy pod względem marketingu i ponownego przyciągnięcia klienta do naszej oferty. Postarajmy sobie dzisiaj zatem porozmawiać na temat wizytówek z różnych możliwych perspektyw.

Historia

Wizytówka została wynaleziona w Chinach XV wieku naszej ery. Mimo to aż do wieku XIX nie była kojarzona z reklamą. Najczęściej stosowano ją przy rozmowach towarzyskich w gronie bogatszych osób, aby osoba z którą rozmawiamy wiedziała z kim ma do czynienia w najprostszej postaci. Kiedy zaś wizytówka trafiła do Europy? Był to przestrzeń wieku później od czasu wynalezienia tej formy reklamy własnego mienia, czyli w XVI wieku, ale dopiero pod jego koniec.

Pierwsza wizytówka została zaś wydrukowana na przestrzeni XVIII wieku, czyli wiek przed tym zanim stała się ona narzędziem marketingowym z oczywistych względów.

Druk laserowy

Polecałbym jeśli chcecie stworzyć sobie swoją własną prywatną wizytówkę kupna wydruku w technologii laserowej. Ważne jest, aby drukarka na jakiej produkują ten o to papier była wyprodukowana po 2012 roku. Właśnie to w 2012 roku technologia laserowa doczekała się istotnych zmian jakościowych. To bardzo ważne jeśli chcemy, aby nasz druk przetrwał dłużej niż rachunek z Biedronki.

Kilka warstw

Zalecaną czynnością przeze mnie jest kupno usługi jaką są wizytówki pogrubiane. Dzięki takiemu zabiegowi możesz wytworzyć wrażenie eleganckiej i drogiej wizytówki. Można również takie wizytówki obrabiać frezarką laserową oraz oczywiście napis może być na obydwu stronach wizytówki to jest zawsze coś więcej. W takim wypadku wizytówka pomnie się znacznie rzadziej niż ta zbudowana z jednej cienkiej warstwy.

5 myśli na temat “Wizytówki

  1. Polecam serdecznie kilka warstw, bo jakość robi swoje 🙂

  2. Ta wizytówka na górze jest ładna 🙂

  3. Polecacie jakąś drukarnię w Gdańsku?

Dodaj komentarz